Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Naleśnik? Zawsze obciach🥶
199,726 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Ubik11 месяцев назад
Zamiast mózgu twaróg.

Krzysztof Kotowski11 месяцев назад
Kiedyś nie było internetu...

GibsonM11 месяцев назад
Przecież ten chłop jest chory psychicznie…

Piotrek Świetlicki11 месяцев назад
To jest ta elita, o której mówi pan Markowski w spółce likwidowanej za trzy miliardy złotych rocznie?

Marcel Formela11 месяцев назад
Dajcie im mówić, nagrywać… wszystko.

JO #TerStegenOut11 месяцев назад
Co to za cwel

Pernambuco77911 месяцев назад
Synuś prezydenta Opola, który zawsze służył niemcom - moim zdaniem obciach

x11 месяцев назад
@WZembaczynski jaki ty jesteś przyjebany i ulany to chuj naleśnioku resortowy ty . Jak tam się robi " kariere" na pleckach komuchów z rodzinki 🫣
