Loading video...
Video Failed to Load
Naprostý klenot!!!
121,529 views • 2 years ago •via X (Twitter)
8 Comments

Ondřej Nováček2 years ago
Tohle mělo letět na gramodesce spolu s Krtkem do vesmíru.

Johnny Come Last2 years ago
Já žeru Svarta blues

Razzor2 years ago
Tohle mi zase dalo důvěru v lidstvo. Chci to vidět v Národním.

Honeybadger Fella 🇨🇿 | 🇺🇦 | 🇮🇱2 years ago
Miluju část “Nemáš ňákej hřeben, nebo aspoň pohráblo” to mal hloubku. A proč vlastně ne. La Traviata je vlastně taky o kurvě.

Legie2 years ago
Lakatoš je taky bomba!!

Alexandr Kraft ✝️2 years ago
@Bagrovec

CATO2 years ago
Prý 3. sloka národní hymny.🤣

Crypto Daddy2 years ago
Tohle je taky gut:
