Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Ndlegek ik 😂

422,277 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля TambalBan
TambalBan1 год назад

Wong jowo sepeda motor =honda, air mineral =aqua.. Ora neng arab ora neng jowo podo ae 🤣

Фото профиля Acil aja
Acil aja1 год назад

Warga indo se asik ini wkwkkwkw

Фото профиля FTBL
FTBL1 год назад

Tetap melokal walau di kancah internasional 😭

Фото профиля Dani Putranto
Dani Putranto1 год назад

Ganas iki no mbah.. budal tekan arab.. ra gur hao2 tok ning medsos mbah.. cc : Fajar sadboy, template jumatan

Фото профиля Ululululu
Ululululu1 год назад

Orang Jawa jago bgt klo bertahan hidup 🤣🤣🤣

Фото профиля MASDIV
MASDIV1 год назад

kui ngono cod prapatan mekah gelem pora yo ?

Фото профиля Semorobumi 🔴
Semorobumi 🔴1 год назад

Apapun itu airnya, akua tetep mananya... 😂

Фото профиля Coffe latte
Coffe latte1 год назад

Laga internasional. Minuman air mineral tanpa dipindah di plastik! Gak kayak di sonoh

Фото профиля Rahmat
Rahmat1 год назад

Wong Jawa neng endi Endi ana,wong Jawa rantau neng Greenland ana apa ora ya?

Фото профиля Peri Saputra
Peri Saputra1 год назад

Jualan bg😄

Похожие видео