Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ne dertler var
1,186,488 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

BRAVO VOLKİ 🧤1 год назад
Biz ise metroda boş koltuk bulunca seviniyoruz :)

Ayşe Nur1 год назад
Bir gün porsche’min içine gucci poşetlerimi sığdıramazsam diye ödüm kopuyor :((

Aykanizm1 год назад
Abime bizim dobloyu vereyim dert tasa kalmaz yeminle

Fatih1 год назад
Doblonun gözünü seveyim mis gibi

𝙔𝙖𝙨𝙞𝙣1 год назад
Babaa aküü yokkk

why always me1 год назад
@sarisevdalisi33

ArslanBey1 год назад
Bizde derdimiz var sanıyoruz

Onur Koçan1 год назад
Porsche pişmanlıktır Doblo paşalık

Kardeş Payı1 год назад
sabır

Kezi1 год назад
İçim burkuldu
