Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
ne diyebilirim ki
590,886 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

v1 год назад
mağaza gezmek varken niye o kalabalığa girmis ki

GIGI1 год назад
@aykiricicekce bizim hicbir seyden memnun olmayis

bratzzbabe1 год назад
100 liraua kahve ödedikleri için ağlayan e*keklerle savasıyom amk 2 gündür çıldırcam

GIGI1 год назад
savasma sakin muhatap olma sen ode gec ccc

Solar Heavy1 год назад
let me know what you think of this

berkay1 год назад
arkasını dönse görcekmiş

Kriptonit Yumruk1 год назад
arkasını dönse görecek gibiymiş

Laz Ziya1 год назад
Paranın kpeğisiniz deyince ağlıyonuz amk

GIGI1 год назад
allah eve et getirsin diye kapiyi gozleyen annene sabir versin kopek babandir

EGO1 год назад
ne diyebilirsin bi kendall değilsin mesela

GIGI1 год назад
tedavi ol amk konuyla alakasi
