Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ne iyi edit ya
388,114 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

َ3 лет назад
@nocontextkv_

İbrahim3 лет назад
@nocontextkv_ Ne beyim ne efendiyim ulan Çakır'ım ben ÇAKIR.

Seher3 лет назад
@nocontextkv_ Telefonu fırlatıp lamba kırma sahnesi eksik en efsane o skdjdnf

🌼🐺3 лет назад
@nocontextkv_ Kimse Benden Çalamaz 😎

E3 лет назад
@nocontextkv_ Bu karakterden sonra hep taklitlerini yapmaya çalıştı ama çöp

Ömer Faruk KARA3 лет назад
@nocontextkv_ Sahneleri yaşattın be

oliverrdem953 лет назад
@nocontextkv_ @indiryo

Yusuf Cive3 лет назад
@nocontextkv_ RAHATLATICI

ömer de bruyne3 лет назад
@nocontextkv_ @indiryo
