Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ne mogu sada...pešačim.
286,132 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Mud Pie1 год назад
Studenti koji žele da se voze autobusom.

Solar Heavy1 год назад
- Know Me

Launcelot1 год назад
@vagax2 Policija, BIA, kriminalci, svi u istoj koloni Pravi SNS

Коџа1 год назад
Kriju se, mora da se zna gde će biti STACIONIRANI, zato šaljite ime mesta koje prolaze da ih lepo ispratimo.

Calimero1 год назад
Sve razumem, ali sta im je u šleperu?

Fani Lik1 год назад
Kako šta? Štitovi, šlemovi, čizme, pendreci, poneki zvučni top da se nađe...

Ivan Stijepović1 год назад
To je zato što ih je zavejao sneg i okovao led na putu! Kakvi smo ljudi, odmah mislimo najgore

Mika1 год назад
Joj kuku meni jadni li su

NeVerica N1 год назад
@beogradforever 🎯 "Oni će da promaše Beograd ako ne budu kočili na vreme."

MirjanaMaculi1 год назад
Ćaci pešaci. I vuk samotnjak koji još malo reži.. Reži dok ne počne da beži.
Похожие видео
0:35
Sensitive content
ja ne mogu da verujem šta sam jebeno čuo sada pa poserem ti se u to čojstvo i junaštvo, pičko ćelava
иван__дамн
169,888 просмотров • 1 год назад
