Loading video...
Video Failed to Load
Ne vem kaj bi rekel.
9 Comments

Lahko bi razstavili tudi Vontine rdeče superge. Ker drugega ni spravila gor.

Moja verzija:

Tudi, če bi kaj rekel, ji ne morete pomagati.

V tem trenutku je Urška celo koristna za državo - v nekem zelo specifično-paradoksalnem smislu: bolj kot bo imela tovrstne hipomanične ekscese, prej bo potopila Gibanje Svoboda - kar pa je dobro za državo. Naj le vztraja!

Simbol ženske moči???🤣🤣🤣🤣🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️

Ja, ja! Tukaj me je pa zapekla glava! 👠👠so simbol ženske pohote, moči pa tudi, ampak na zelo posreden način.

Nazoren prikaz poteka "nedolžnega" indoktriniranja že pri otrocih. Začnejo z bajkami in povestmi, ki prerasejo v stoletno malikovanje namišljenih herojev revolucije...

Kaj bo rekla ali naredila, ko bo letela ven? Bo tudi to sf..... skulpturo postavila sebi v spalnici in točila grenke solze 😏🤔🤔

Meni bi pasalo, da ta "kip" oz. "spomenik"👠postavijo na kakšno javno mesto. Meni bi se nobel zdelo, ker gre v resnici za spomenik meni, mojemu psihoanalitičnemu znanju, v čast. Hvala Katja Majer!
