Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Ne vem kaj bi rekel.

78,124 views • 2 years ago •via X (Twitter)

9 Comments

Logar Metod 🇸🇮's profile picture
Logar Metod 🇸🇮2 years ago

Lahko bi razstavili tudi Vontine rdeče superge. Ker drugega ni spravila gor.

Roman Vodeb's profile picture
Roman Vodeb2 years ago

Moja verzija:

Lotta Šega 🇸🇮's profile picture
Lotta Šega 🇸🇮2 years ago

Tudi, če bi kaj rekel, ji ne morete pomagati.

Roman Vodeb's profile picture
Roman Vodeb2 years ago

V tem trenutku je Urška celo koristna za državo - v nekem zelo specifično-paradoksalnem smislu: bolj kot bo imela tovrstne hipomanične ekscese, prej bo potopila Gibanje Svoboda - kar pa je dobro za državo. Naj le vztraja!

Janez Kotar 🇸🇮's profile picture
Janez Kotar 🇸🇮2 years ago

Simbol ženske moči???🤣🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Roman Vodeb's profile picture
Roman Vodeb2 years ago

Ja, ja! Tukaj me je pa zapekla glava! 👠👠so simbol ženske pohote, moči pa tudi, ampak na zelo posreden način.

Le Brane - kjer je dim, je tudi ogenj...'s profile picture
Le Brane - kjer je dim, je tudi ogenj...2 years ago

Nazoren prikaz poteka "nedolžnega" indoktriniranja že pri otrocih. Začnejo z bajkami in povestmi, ki prerasejo v stoletno malikovanje namišljenih herojev revolucije...

✌🇸🇮Vika Pika #SlovenijaMojaDomovina's profile picture
✌🇸🇮Vika Pika #SlovenijaMojaDomovina2 years ago

Kaj bo rekla ali naredila, ko bo letela ven? Bo tudi to sf..... skulpturo postavila sebi v spalnici in točila grenke solze 😏🤔🤔

Roman Vodeb's profile picture
Roman Vodeb2 years ago

Meni bi pasalo, da ta "kip" oz. "spomenik"👠postavijo na kakšno javno mesto. Meni bi se nobel zdelo, ker gre v resnici za spomenik meni, mojemu psihoanalitičnemu znanju, v čast. Hvala Katja Majer!

Related Videos