Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Ne vurdu ama 😎

25,641 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Ahmet Us
Ahmet Us1 год назад

Her hafta jeneriklik goller atıyor. Benim ufaklık uğurlu geldi diyorum 😎

Фото профиля Bilal Sevban
Bilal Sevban1 год назад

Füze 🚀

Фото профиля Metin Yüksek
Metin Yüksek1 год назад

Maşallah 🧿

Фото профиля 🤍💚🐊BURSASPORLU MERTHAN🤍💚🐊
🤍💚🐊BURSASPORLU MERTHAN🤍💚🐊1 год назад

AKLIMA GELEN TEK ŞEY GEZ GÖZ ARPACIK VE FİNAL 🤍💚🐊1️⃣9️⃣6️⃣3️⃣😉

Фото профиля emir
emir1 год назад

Abi Cendere stad boşken açılıyor, oyuncular çıkarken veya çıkmasına yakın açılmalı görüntü hoş olsun

Фото профиля yıldırım imren 🇹🇷
yıldırım imren 🇹🇷1 год назад

İyi vurdu be

Фото профиля Hüseyin
Hüseyin1 год назад

Ahmet Ağa her hafta jeneriklik gol atmazsa rahat edemiyor böyle bir alışkanlığı var idare edicez artık.

Фото профиля Biiznillah
Biiznillah1 год назад

Haftanın golü.

Фото профиля Burak Türkkan
Burak Türkkan1 год назад

Büyücü

Фото профиля Greennarmy
Greennarmy1 год назад

maçları akşama alınacak mı enbiya abi

Похожие видео