Loading video...
Video Failed to Load
Nebeska deca 🇷🇸🇷🇸🇷🇸 ton obavezan
19,290 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Mogu li nebeska deca recimo da odu do tuzilastava i da objasne sta je to bilo nasilnicko kod RTS od strane Zunica koji je u aps, i izmedju ostalog i zbog toga sto mu stavljaju na teret. Ili nemaju vremena za one koji su lazno optuzeni i ne zanima ih.

Ovako je nebeski narod dovodjen da pevao po mostovima u vreme bombardovanja. Sada bi te Slobine i Vuciceve pazriJote koji su izgubili sve ratove da podmecu nebesku decu

Odjebite više i od mog deteta studenta, sa Vašim detetom/com radite šta god želite Ko god želi u EU, nek pakuje kofere i pravac EU. Niko nikoga ne prisiljava da ostaje i dalje van dotične. Mnogi koji su želeli da ostanu u Srbiji nisu mogli, jer Srbija nije cenila njihovo znanje👇

A sta znaci to nebeska deca? Meni su sva deca nebeska. Je l to od nebeskog naroda izvedenica ili? Pritom ovo su mladi ljudi, imaju dovoljno godina tako da vise nisu deca.

Анђелко одмара, а ви му сметате.

🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸💙🇷🇸💚🇷🇸❤️🇷🇸💛🇷🇸👏🇷🇸👍🌱☘️🍀

A njoj su ta ista nebeska deca ugasila profil. Sve je prva radila!

Kada na njihovim ledjima zajasu karakondzule iz raznih ambasada, deca ce biti neonacisti, nacionalisti i ostatci AV rezima a policija ce im uredno rebra prebrojavati. A N1 ce hejtovati iste ove kao ludake koji bi da nas vrate u srednji vek. Sve je to vec spremno..

Deca debili

Идемо до краја!
