Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
NEBRASKA IS GOING BOWLING THE DROUGHT IS OVER!!!! 🌽
127,444 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Sean O'Connor1 год назад
Taylor was right

Will Compton1 год назад
“The expectation is not to win 6 games”

🇺🇸 Dave ⛳️1 год назад
We are going bowling! #GBR

Mighty Matt 💪🏼1 год назад
Toilet bowl here we come!!!!! GBR!!!

Uncle B1 год назад
What an amazing day!

HippyDippyDo1 год назад
A Mom would have gotten the blanket, while simultaneously recording…just saying. 😏

Wombat511 год назад
What a sad thing to celebrate.

Will Compton1 год назад
Agreed. Shows how long we’ve been in hell.

Saaty1 год назад
Nebraska vs Vandy......Nashville Music City Bowl?






