Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Neće kopati !
20,998 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
6 Kommentare

Dobar dan Srbijovor 1 Jahr
Rio Tinto kako je kopao u Indoneziji 1995 e godine.Malo podsećanja sa kakvom "kompanijom" imaju posla.

Dobar dan Srbijovor 1 Jahr
Kako je Rio Tinto "kopao" u svim prethodnim državama pre Srbije malo podsećanja za Lozničane Srbe i sve ostale zagovornike "Litijuma":

Dragan Stosicvor 1 Jahr
@grcicljubomir1 Вала га неће копати,а треба мало и Рио Саву приупитати шта то раде себи и својима ,душе продане с🤔🤬🤬🤬🤬

Dragan Mijajlovivor 1 Jahr
Будалаштина. Али сад ће студенти да наследе њиве и да се баве пољопривредом. Од науке до сељаније.

Follow4Followvor 1 Jahr
Нећеш престати ботовати

Nikola milivor 1 Jahr
хоће,хоће а и ти са њима

