Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Neće kopati !
20,998 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

Dobar dan Srbijo1 год назад
Rio Tinto kako je kopao u Indoneziji 1995 e godine.Malo podsećanja sa kakvom "kompanijom" imaju posla.

Dobar dan Srbijo1 год назад
Kako je Rio Tinto "kopao" u svim prethodnim državama pre Srbije malo podsećanja za Lozničane Srbe i sve ostale zagovornike "Litijuma":

Dragan Stosic1 год назад
@grcicljubomir1 Вала га неће копати,а треба мало и Рио Саву приупитати шта то раде себи и својима ,душе продане с🤔🤬🤬🤬🤬

Dragan Mijajlovi1 год назад
Будалаштина. Али сад ће студенти да наследе њиве и да се баве пољопривредом. Од науке до сељаније.

Follow4Follow1 год назад
Нећеш престати ботовати

Nikola mili1 год назад
хоће,хоће а и ти са њима

