Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Neće kopati !
20,998 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
6 Yorum

Dobar dan Srbijo1 yıl önce
Rio Tinto kako je kopao u Indoneziji 1995 e godine.Malo podsećanja sa kakvom "kompanijom" imaju posla.

Dobar dan Srbijo1 yıl önce
Kako je Rio Tinto "kopao" u svim prethodnim državama pre Srbije malo podsećanja za Lozničane Srbe i sve ostale zagovornike "Litijuma":

Dragan Stosic1 yıl önce
@grcicljubomir1 Вала га неће копати,а треба мало и Рио Саву приупитати шта то раде себи и својима ,душе продане с🤔🤬🤬🤬🤬

Dragan Mijajlovi1 yıl önce
Будалаштина. Али сад ће студенти да наследе њиве и да се баве пољопривредом. Од науке до сељаније.

Follow4Follow1 yıl önce
Нећеш престати ботовати

Nikola mili1 yıl önce
хоће,хоће а и ти са њима

