正在加载视频...
视频加载失败
Neće kopati !
6 条评论

Dobar dan Srbijo1 年前
Rio Tinto kako je kopao u Indoneziji 1995 e godine.Malo podsećanja sa kakvom "kompanijom" imaju posla.

Dobar dan Srbijo1 年前
Kako je Rio Tinto "kopao" u svim prethodnim državama pre Srbije malo podsećanja za Lozničane Srbe i sve ostale zagovornike "Litijuma":

Dragan Stosic1 年前
@grcicljubomir1 Вала га неће копати,а треба мало и Рио Саву приупитати шта то раде себи и својима ,душе продане с🤔🤬🤬🤬🤬

Dragan Mijajlovi1 年前
Будалаштина. Али сад ће студенти да наследе њиве и да се баве пољопривредом. Од науке до сељаније.

Follow4Follow1 年前
Нећеш престати ботовати

Nikola mili1 年前
хоће,хоће а и ти са њима

