Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

50,476 views • 1 year ago •via X (Twitter)

9 Comments

Milda Pokorny's profile picture
Milda Pokorny1 year ago

"rejžo, co máme dělat my?" "Prostě buďte tupé štětky." "Ok"

Petra Naskosová's profile picture
Petra Naskosová1 year ago

Proč mi tohle děláte??? :D

Kožený Jiří 🇨🇿🇪🇺's profile picture
Kožený Jiří 🇨🇿🇪🇺1 year ago

😥😀

Ludovic Cruchot 🇮🇨 🇵🇹's profile picture
Ludovic Cruchot 🇮🇨 🇵🇹1 year ago

Včera byl jeden orteláček v mý oblíbený Výměně manželek a z pohledu bylo jasně poznat, že je to člověk, co si v dnešním světě prostě neumí poradit. Měl v očích vysloveně strach. Ale teda hned věděl, jakou písničku od Hnídka napasovat na jakou situaci.

Purious Fenis 🇮🇱🇺🇦's profile picture
Purious Fenis 🇮🇱🇺🇦1 year ago

Landa z wishe.

Playabolonia77's profile picture
Playabolonia771 year ago

Ty to je horší nežli ten Michal David...a to už jsem myslel že nejhorší je Pejskové se koušou

Arnošt ( Paní Colombová )'s profile picture
Arnošt ( Paní Colombová )1 year ago

Co na to asi kluci okruháři? Snad to nemaj jako hymnu.

Sima El's profile picture
Sima El1 year ago

S tím jde trochu pozdě,asi tak 30 let, tenkrát se podobné kousky ztratily ve víru vesnických zabav, dnes to p��sobí, jako hvězdná pěchota ze superstar 🙈

Jan Žižka's profile picture
Jan Žižka1 year ago

Říkal si Hurikán 2.0

Related Videos