Loading video...
Video Failed to Load
Něco po ránu 😀 Okruhář😀
9 Comments

"rejžo, co máme dělat my?" "Prostě buďte tupé štětky." "Ok"

Proč mi tohle děláte??? :D

😥😀

Včera byl jeden orteláček v mý oblíbený Výměně manželek a z pohledu bylo jasně poznat, že je to člověk, co si v dnešním světě prostě neumí poradit. Měl v očích vysloveně strach. Ale teda hned věděl, jakou písničku od Hnídka napasovat na jakou situaci.

Landa z wishe.

Ty to je horší nežli ten Michal David...a to už jsem myslel že nejhorší je Pejskové se koušou

Co na to asi kluci okruháři? Snad to nemaj jako hymnu.

S tím jde trochu pozdě,asi tak 30 let, tenkrát se podobné kousky ztratily ve víru vesnických zabav, dnes to p��sobí, jako hvězdná pěchota ze superstar 🙈

Říkal si Hurikán 2.0
Related Videos
Sensitive content
Tohle Vás nakopne hned po ránu 🤦🏻♂️ ta psychopatka Pazderková je fakt na ránu ! Už víte co si o Vás myslí tenhle mozkový gigant ?
SORRY JAKO
17,649 views • 1 year ago
Sensitive content
Na Slovensku se pořád něco děje “Babka snívala o tom, že ju naháňa horda penisov”😆 Za 12 dní čaute 😀🙋🏻♀️
Nora Fridrichova
98,450 views • 1 year ago
Bombarďákem dne se stává poslanec Jan Lacina ! 👍🏻😻 MADE MY DAY! 😀😀😀😀
OMGzine
14,970 views • 1 year ago
