Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Někde je svět ještě normální😋
82,792 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Aleš Zelinka1 yıl önce
Co je normálního na na kost vyzáblém hrudníku s dvouma sáčkama plastu?

Roman Malý 🇨🇿1 yıl önce
Nemá vousy a 200 kilo😀🤭😂😂

Slow Coach1 yıl önce
Co vám na těch plastikových balonech připadá normálního? 🤪

Roman Malý 🇨🇿1 yıl önce
Tak balóny vypadají trochu jinak🤭🫣, ale HLAVNĚ to není dvě stě kilový, vousatý vorvaň 😀

Jirka Petera1 yıl önce
Ta prsa moc normálně nevypadají.

Roman Malý 🇨🇿1 yıl önce
Jj možná jsou umělé, ale není to vousatý vorvaň 😀😂

Ládíček Svítíčko1 yıl önce
Co se Vám na mý starý nezdá?

Roman Malý 🇨🇿1 yıl önce
Co to melete za💩🤔🥺

Občan(ka) Prahy61 yıl önce
Normální svět jsou silikonový 🐐 🐐

Jiří Vrzala1 yıl önce
Není, kontaminováno makroplasty - silikon.
