Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Nema leka apoteka
47,848 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

🤷🏻♀️1 год назад
Ne dajte da šušne list Ne dajte da kapne kap Ne dajte da mrdne prst Ne dajte da lupne štam 🙏🏼 Molimo za finu tišinu, jer tišina godi duši

Vladimir Ivanović1 год назад
Doterao cara do duvara!! Ovaj narod je zaista BOŽANSKI!!

Teofan Staford1 год назад
Ko nije na protestima,nikad nece znati kako se pise istorija.Nikad nece osjetiti kako je dio promjene!

Milogled Bluf1 год назад
Ova tišina je toliko glasna da cepa nebo.Ko ne čuje buku ove tišine,taj ovu decu ne zaslužuje.

Aleksandar Zlatanovic1 год назад
Jedna od crvenih kapa sam i ja. Nema leka..!!!

Lila1 год назад
Ti, pa 100 praznih mesta pa sledeci. BOG! Hvala ti sto si uz mladost! A kolege tvoje sportisti treba da im je normalno da podrze buducnost ove drzave, ovu decu!

ph G1 год назад
🏅🏅🏅

Rad&co1 год назад
💪💪💪

Aleksandar Petrović1 год назад
🙏🇷🇸
