Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Nerde la o aqmun kasabı
151,831 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Mehmet Kutay Duran2 лет назад
🤣🤣🤣 hayvan sıra bende diyor...

Mr_Frentzen2 лет назад
şu lavukları bi' paket edeydi de çekirdek çitleyeydik izlerken

HeinXs2 лет назад
🚙👍

Solar Heavy1 год назад
check out the vocals in this song

devrim kaya2 лет назад
😂😂😂😂

Oktay2 лет назад
😂😂😂😂

Fenerbahçeli2 лет назад
😂😂

Temür Tomorbatar2 лет назад
o kasap buraya gelecek lan

Öğrenmek için geç değil ....2 лет назад
Sendeki o dassaga kurban... Maşallah

Dt.Destinyy2 лет назад
İntikaam :)

Atabey2 лет назад
😂😂😂😂😂😂😂😂

