Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Nervni slom
59,169 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Ona žena nije kriva nego bolesna. Ne znam postoji li neki zakon protiv zloupotrebe takvih osoba što jasno rade njeni poslodavci. Ranije su takvi ljudi bili zaštićeni u zajednici, a one koji su se takvima podsmevali ili zloupotrebljavali njihovo stanje smatrali ljudskim dnom.

Sta joj bi? Problemi u raju ili nesto staro bez rolexa??😳😳

Lice joj izgleda kao da je menjala reaktorsko gorivo u nuklearnoj elektrani bez zastite.

Bromazepam 6 mg, 3 puta dnevno

Maloe 😟

Zašto nema titl sa prevodom?

Alo, psihijatrija. Pobegao Vam pacijent.

Ona misli da imati pravni fakultet i to bez pravosudnog ispita automatski znaći pripadnost eliti.

*Ja dam elita u svakom smislu..."...postoji odelenje u Lazi za ovakvu "elitu"...

Al puca gudra na agesivnu emociju🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 puši ga kurvo
