Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

17,843 views • 28 days ago •via X (Twitter)

0 Comments

No comments available

Comments from the original post will appear here

Related Videos

... 🔥 Predsednik se uplasio...
0:53

Sensitive content

... 🔥 Predsednik se uplasio...

Molitva Duse

15,142 views • 5 months ago

Resnica! Vožnja novega Renaulta 5 je kot zmenek z vrhunsko manekenko, za katero po petih minutah pogovora ugotoviš, da verjame v ploščato zemljo. Avto izgleda fantastično, res za čisto petico! Ampak tu se romantika konča in začne ropotati resničnost - dobesedno, saj je na slabših cestah v kabini več čričkov kot na poletnem travniku. (Mimogrede, avto sem dobil kot nadomestno vozilo pri serviserju menjalnikov, ker me je Renault zaradi moje iskrenosti in nesposobnosti prebavljanja kritike že davno BANAL) In tu pridemo do srži problema, ki bo očitno pokopal našo staro celino. Če bi pri razvoju vgradili povsem arhaičen in neuporaben gumb za "vžig" električnega avtomobila, bi se odziv proizvajalca precej razlikoval glede na lokacijo tovarne. Bistvo vsega je namreč v tem, da bi izpostavil razliko med EU in Kitajci. Kitajcu je precej jasno, da mora zrihtat stvari. Naslednja serija bi prišla s popravkom, brez vprašanj. V EU pa je to povsem drugače, saj negativna selekcija pripelje do tega, da se v avtomobilih enostavno puščajo zadeve, ki bi se dale drugače popraviti. Evropski inženir raje ignorira napako in verjetno skliče štiriletni komite, da bi ugotovil, kako ta neuporaben gumb vpliva na umetniški vtis celotne armaturne plošče. Pa ni edina stvar. Malenkosti, ki bi jih lahko popravili je množica. Pa se ne. Kako je ta napol nedodelana in nedomišljena skulptura postala Avto leta 2025 (COTY)? Preprosto. Ljudje pač kupujejo s čustvi. Novinarji pa niso nič drugačni. Če bi kupovali z razumom in golo logiko, bi evropska avtoindustrija s takim pristopom že zdavnaj stala v vrsti za socialno pomoč. 🚗🤦‍♂️

Jan Macarol

12,571 views • 6 days ago