Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Neznala jsem, ale R.I.P.
91,511 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Martin Mrázek1 год назад
Chudák Covid, takhle se nakazit Babišem.

Michal Rathouský1 год назад
Staví se již čapí pyramida pro Tutanhamouna? 🤔

OMGzine1 год назад
Třicet pět tisící první nevinná obět covidu. Rest In Prdel

Marta1 год назад
Takže v sobotu v Rychnově nakazil celou svatbu🤦

Pavel Hertl1 год назад
Neměl by mu někdo říct, že by se měl očkovat tak nějak pravidelně? Že to 3x před čtyřmi lety nestačí? Vypadá to, že i tohle neví!

Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺1 год назад
Přesně tak😀

Petr Pen1 год назад
Vím na 100%, že by mě bylo slušného člověka opravdu líto. Ale tady necítím vůbec nic...🤷

Martin Nitram1 год назад
Já mu nevěřim ani ten covid.

Vasyl Kapustej1 год назад
😄😄😄

Votavson1 год назад
Myslím, že teď přišel o většinu ukradených spďáckých voličů antivaxerů🙂
