正在加载视频...

视频加载失败

Nie biorę paragonu ❗

491,506 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

12 条评论

hahafunny 的头像
hahafunny1 年前

ej czyli mam autyzm od wpierdalania paragonów czy od szczepionek? bo ja już nie wiem

Solar Heavy 的头像
Solar Heavy1 年前

you never heard this before

Magda Nierebińska 的头像
Magda Nierebińska1 年前

Co za bzdura. Trzeba być kasjerką przez 30 lat, żeby branie paragonów do ręki mogło zacząć szkodzić.

Schölovitz 🐍 的头像
Schölovitz 🐍1 年前

XD jeszcze powiedz, że kobiet się boisz

Paweł Wyrzykowski 的头像
Paweł Wyrzykowski1 年前

Tylko tych z KAS, pseudolibku.

Xz 的头像
Xz1 年前

Trzeba zbadać średnią życia kasjerek.

Frytex 的头像
Frytex1 年前

ja jem paragony

marcin 的头像
marcin1 年前

Mezczyzni kiedys: górnik Mezczyzni dzis: boje sie paragonu

Paweł Wyrzykowski 的头像
Paweł Wyrzykowski1 年前

Górnicy też nie powinni brać paragonu, nawet jak jakiś leszcz zza ekranu zmodyfikuje trochę idiotyzm o "baniu się igiełki"

Ante Semicic 的头像
Ante Semicic1 年前

Kiedyś pracowałem krótko na drukarni w UK i się nasłuchałem o szkodliwości tuszu. Zacząłem zwracać na to uwagę po powrocie do rodzinnej wsi gdzie wielu znajomych żuli pali tytoń z gazet i paragonów. Lista zmarłych na raka, których ostrzegałem ciągle się wydłuża. Na krtani już 6

Jaca 的头像
Jaca1 年前

Po wpisach sądzę, że brałeś już wiele paragonów i faktycznie one szkodzą 😁 ale już kręcić takie filmiki tylko po to, żeby efektem ubocznym ugrać niepłacenie podatków to już naprawdę wyższa szkoła, gratuluję

Paweł Wyrzykowski 的头像
Paweł Wyrzykowski1 年前

Po tym wpisie sądzę, że Ty te paragony jadłeś, stając się takim statolatrystą i miłośnikiem ucisku fiskalnego

相关视频