正在加载视频...
视频加载失败
Nie biorę paragonu ❗
12 条评论

ej czyli mam autyzm od wpierdalania paragonów czy od szczepionek? bo ja już nie wiem

you never heard this before

Co za bzdura. Trzeba być kasjerką przez 30 lat, żeby branie paragonów do ręki mogło zacząć szkodzić.

XD jeszcze powiedz, że kobiet się boisz

Tylko tych z KAS, pseudolibku.

Trzeba zbadać średnią życia kasjerek.

ja jem paragony

Mezczyzni kiedys: górnik Mezczyzni dzis: boje sie paragonu

Górnicy też nie powinni brać paragonu, nawet jak jakiś leszcz zza ekranu zmodyfikuje trochę idiotyzm o "baniu się igiełki"

Kiedyś pracowałem krótko na drukarni w UK i się nasłuchałem o szkodliwości tuszu. Zacząłem zwracać na to uwagę po powrocie do rodzinnej wsi gdzie wielu znajomych żuli pali tytoń z gazet i paragonów. Lista zmarłych na raka, których ostrzegałem ciągle się wydłuża. Na krtani już 6

Po wpisach sądzę, że brałeś już wiele paragonów i faktycznie one szkodzą 😁 ale już kręcić takie filmiki tylko po to, żeby efektem ubocznym ugrać niepłacenie podatków to już naprawdę wyższa szkoła, gratuluję

Po tym wpisie sądzę, że Ty te paragony jadłeś, stając się takim statolatrystą i miłośnikiem ucisku fiskalnego

