Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Nie daj sobie odebrać wolności!

22,325 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von Elżbieta #DrużynaTuska
Elżbieta #DrużynaTuskavor 1 Jahr

Oczywiście, że nie damy sobie odebrać wolności, dlatego PiS na śmietnik historii. Niechlubnej historii

Profilbild von Alliance Defending Freedom
Alliance Defending Freedomvor 1 Jahr

Government officials have violated our most basic freedoms, from the freedom of speech to the right to life. Feeling unheard? You're not alone. Many agree: we need to protect these freedoms. Share your thoughts in the Defense of Freedoms in America survey. Stand for truth!

Profilbild von Marcin
Marcinvor 1 Jahr

Nie sam sobie odebrać wolności, bo do utraty tchu będę walczyć z pisowską mafią złodziei I malwersantów.

Profilbild von Izabela
Izabelavor 1 Jahr

Niewinni nie mają się czego bać. Skoro wszystko było uczciwie, to nie będziecie mieli problemu z ponownym policzeniem głosów, prawda? Prawda?

Profilbild von KasiaSpodLasu #Trzaskowski2025
KasiaSpodLasu #Trzaskowski2025vor 1 Jahr

A czego wy się boicie? Przecież jeśli KN wygrał, to ponowne przeliczenie głosów tylko to potwierdzi. A jak zostanie powtórzona druga tura, to, skoro wasz kandydat wygrał raz, wygra i drugi. To są normalne demokratyczne procedury.

Profilbild von Olalala🇵🇱🇪🇺 🫶🏽
Olalala🇵🇱🇪🇺 🫶🏽vor 1 Jahr

Tobie Wójcik koledzy z auta oddali wolność

Profilbild von Mateusz
Mateuszvor 1 Jahr

Dlaczego ta pisowska miernota wyskakuje mi w promowanych? Aż tak się boicie? Gdyby to RT prowadził, to od tygodnia byście kwiczeli o fałszerstwie, robili konferencje i żądali przeliczenia głosów. Tak to cisza, bo "pomylili" się gdzie trzeba??

Profilbild von Agnieszka
Agnieszkavor 1 Jahr

Wy odbieracie nam GODNOŚĆ ❗❗ Godność obywatela do uczciwych wyborów ❗

Profilbild von Andrzej
Andrzejvor 1 Jahr

TO PIS PRÓBUJE ODEBRAĆ WOLNOŚĆ POLAKOM. #PIStoZło

Profilbild von Ewa Szewczyk
Ewa Szewczykvor 1 Jahr

Spokojnie, nie dam. Nie dałam sobie odebrać wolności za PiS, nie dam i teraz.

Profilbild von kasiatoja(podobno)
kasiatoja(podobno)vor 1 Jahr

A co ty taki zmartwiony?

Ähnliche Videos