Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Nie daj sobie odebrać wolności!

22,325 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

11 Yorum

Elżbieta #DrużynaTuska profil fotoğrafı
Elżbieta #DrużynaTuska1 yıl önce

Oczywiście, że nie damy sobie odebrać wolności, dlatego PiS na śmietnik historii. Niechlubnej historii

Alliance Defending Freedom profil fotoğrafı
Alliance Defending Freedom1 yıl önce

Government officials have violated our most basic freedoms, from the freedom of speech to the right to life. Feeling unheard? You're not alone. Many agree: we need to protect these freedoms. Share your thoughts in the Defense of Freedoms in America survey. Stand for truth!

Marcin profil fotoğrafı
Marcin1 yıl önce

Nie sam sobie odebrać wolności, bo do utraty tchu będę walczyć z pisowską mafią złodziei I malwersantów.

Izabela profil fotoğrafı
Izabela1 yıl önce

Niewinni nie mają się czego bać. Skoro wszystko było uczciwie, to nie będziecie mieli problemu z ponownym policzeniem głosów, prawda? Prawda?

KasiaSpodLasu #Trzaskowski2025 profil fotoğrafı
KasiaSpodLasu #Trzaskowski20251 yıl önce

A czego wy się boicie? Przecież jeśli KN wygrał, to ponowne przeliczenie głosów tylko to potwierdzi. A jak zostanie powtórzona druga tura, to, skoro wasz kandydat wygrał raz, wygra i drugi. To są normalne demokratyczne procedury.

Olalala🇵🇱🇪🇺 🫶🏽 profil fotoğrafı
Olalala🇵🇱🇪🇺 🫶🏽1 yıl önce

Tobie Wójcik koledzy z auta oddali wolność

Mateusz profil fotoğrafı
Mateusz1 yıl önce

Dlaczego ta pisowska miernota wyskakuje mi w promowanych? Aż tak się boicie? Gdyby to RT prowadził, to od tygodnia byście kwiczeli o fałszerstwie, robili konferencje i żądali przeliczenia głosów. Tak to cisza, bo "pomylili" się gdzie trzeba??

Agnieszka profil fotoğrafı
Agnieszka1 yıl önce

Wy odbieracie nam GODNOŚĆ ❗❗ Godność obywatela do uczciwych wyborów ❗

Andrzej profil fotoğrafı
Andrzej1 yıl önce

TO PIS PRÓBUJE ODEBRAĆ WOLNOŚĆ POLAKOM. #PIStoZło

Ewa Szewczyk profil fotoğrafı
Ewa Szewczyk1 yıl önce

Spokojnie, nie dam. Nie dałam sobie odebrać wolności za PiS, nie dam i teraz.

kasiatoja(podobno) profil fotoğrafı
kasiatoja(podobno)1 yıl önce

A co ty taki zmartwiony?

Benzer Videolar