Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

nie no kurwa, przesada

31,089 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Andrzej Śledź
Andrzej Śledź1 год назад

Jeszcze chuj co to robi, dokłada do tego jakąś "ideę", że to dla upamiętnienia i hołdu. Tfu na takiego śmiecia

Фото профиля Rhobar IV
Rhobar IV1 год назад

Venek, tam jest jakby luksusowo. Ciężko mi się wyobrazić, że ludzie przerabiani na mydło jeśli sobie obiadki przy stole i świecach

Фото профиля Lucasino
Lucasino1 год назад

Ale co tu takiego jest przesada?

Фото профиля 𝚂𝚔𝚗𝚎𝚛𝚞𝚜
𝚂𝚔𝚗𝚎𝚛𝚞𝚜1 год назад

Czy ja wiem czy przesada? Możemy z lekka doświadczyć i spojrzeć jak tam mogło być. Ciekawe doświadczenie i perspektywa.

Фото профиля Michał Pak
Michał Pak1 год назад

Żadna przesada, bardzo dobre treści które pomagają zjebanemu pokoleniu Z uświadomić sobie, jak wielkie to były tragedie.

Фото профиля World
World1 год назад

Czemu przesada? Ciekawa perspektywa

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

i promise you never heard this yet

Фото профиля selfmade
selfmade1 год назад

Obrzydliwe kurwa

Фото профиля _Kacper_Tur_
_Kacper_Tur_1 год назад

Za takie coś powinna być kara śmierci dla tej kurwy co to stworzyla

Фото профиля Agata🇵🇱
Agata🇵🇱1 год назад

Widziałam podobne filmy z wywózką ludzi na Syberię. Dla mnie przegięcie

Фото профиля Venek
Venek1 год назад

troche tego jest na tym profilu

Похожие видео

Ferrari na ostratnim streamie odpowiedział Szachcie, "wybaczył wszystko Boxdelowi", rzucił ciekawostkę, że konkurencja nie śpi i powstaje coś nowego + skomenotwał aktualny stan FAME "Denis, powiem ci jak zrobimy. Przychodzi kurwa Fame MMA, dzwoni i jakie pierwsze słowa muszą powiedzieć teraz, podaję. Witamy pana Amadeusza, chcielibyśmy przed panem kurwa rozłożyć czerwony dywan. Jak nie zaczną od tych zdań, nawet nie ma kurwa mowy o walce. Tak to kurwa dogrywamy. Muszą zadzwonić do mnie i powiedzieć, witamy Panie Amadeuszu, chcielibyśmy przed Panem rozłożyć czerwony dywanik. Jak już rozłożą ten kurwa czerwony dywanik i dostanę vip warunki, stawkę moją znają... Ja FAME lubię, ja z nimi współpracowałem przez tyle lat. To był mój dom i nie podoba mi się to, co się teraz dzieje w kurwa w ogóle w FAME'ie. Bo nie po to budowałem kurwa freaki tyle lat żeby kurwa niszczyli i hańbili, bo to co się tych freakach odpierdala to jest kurwa wstyd. Ja nie po to kurwa sobie żyły wyprowałem, nie po to kurwa szedłem na wojnę z całym internetem żebyście mi kurwa teraz jakiś bezzębnych kurwa kryminalistów sprowadzali I żeby kurwa kryminaliści którzy za 20 tysięcy złotych się biją kurwa, pruli się kurwa do normalnie dobrych kurwa ludzi, Make dymy kurwa great again... W ogóle nowe freaki kurwa te wszystkie zgrywający pro to banda kurwa leszy, to jest kurwa banda leszczy, nie mają kurwa żadnego kurwa podjazdu. Są w ogóle inne kurwa levele, to są kurwa freakfighterzy z promocji, freakfighterzy kurwa z biedronki, ani skillsów kurwa, ani wyglądu, ani umysłu, nic kurwa. Banda kurwa nierobów co za 20k by gówno kurwa z podłogi zeżarli..."

Venek

254,489 просмотров • 1 год назад