Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
nie zgadłbym
187,727 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Przemek Langier1 год назад
Myślę nad ustawieniem dzwoneczka na Twoim profilu. Nie daruję sobie, jak mi taki kontent będzie uciekał.

Pako1 год назад
Na własną odpowiedzialność redaktorze, czasem mi się odkleja za bardzo.

Solar Heavy1 год назад
i promise you never heard this yet

Kuba Szlendak1 год назад
Pako - najważniejsza osoba w moim życiu (mam żonę i dziecko)

Deaf1 год назад
Serio wy go za to winicie? xd

Pako1 год назад
Nie, ale mi pasuje do posta pod lajki

Dogo Von Meme1 год назад
Muszę skorzystać z koła ratunkowego. Telefon do przyjaciela. On mi pomoże z wybraniem dobrej odpowiedzi. Tymczasem przyjaciel:

rzemcio921 год назад
Forma mutant Redaktorze XDDD
