Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

184,204 görüntüleme • 11 ay önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Rafał Bielak profil fotoğrafı
Rafał Bielak11 ay önce

„Choć wciąż w Polsce” - a gdzie kurwa ma być?

Maciek profil fotoğrafı
Maciek11 ay önce

Nie przejmuj się. Europejska elita tak ma. W dupie była gówno widziała.

☎️aPiStazja 🇵🇱🇺🇦🏳️‍🌈🇪🇺 profil fotoğrafı
☎️aPiStazja 🇵🇱🇺🇦🏳️‍🌈🇪🇺11 ay önce

A w Kruzewnikach był?

Maciek Kwiatkowski profil fotoğrafı
Maciek Kwiatkowski11 ay önce

Marsz rusza z Kuźnicy, a kończy w Rewie. Nigdy odwrotnie, a @SledziuStream nie jest Pierwszym Śledziem RP, mimo Jego niewątpliwych zasług :).

Adam Szulczewski profil fotoğrafı
Adam Szulczewski11 ay önce

Brałem udział w drugiej edycji. Nie wiem jak teraz ale wtedy obowiązkowe były mokre pianki, a ostatnie 1,5km to było pływanie na azymut w asyście statku ratowniczego. O ile pamiętam dopłynęła nas około połowa startujących.

🇵🇱Grzegorz T🇳🇱, I to by było na tyle... profil fotoğrafı
🇵🇱Grzegorz T🇳🇱, I to by było na tyle...11 ay önce

A warto 👍

Olivia SMArt profil fotoğrafı
Olivia SMArt11 ay önce

Rewa jest fajna.

Pinus profil fotoğrafı
Pinus11 ay önce

Gdy byłem w wojsku to na stałkach w wakacyjne miesiące jeździłem tam popływać. Wtedy to było ciche, spokojne miejsce bez ludzi, ciepła wodą z jednej strony i chłodną z drugiej🙂

Piotrek profil fotoğrafı
Piotrek11 ay önce

@SledziuStream Panie Andrzeju, nie wiedziałem, że jest marsz Pana imieniem. XD

Suprim. profil fotoğrafı
Suprim.11 ay önce

Zapraszamy, cała okolica ładna i Trójmiasto zaraz obok. :)

Benzer Videolar