Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Nigdy nie byłam..
184,204 görüntüleme • 11 ay önce •via X (Twitter)
10 Yorum

„Choć wciąż w Polsce” - a gdzie kurwa ma być?

Nie przejmuj się. Europejska elita tak ma. W dupie była gówno widziała.

A w Kruzewnikach był?

Marsz rusza z Kuźnicy, a kończy w Rewie. Nigdy odwrotnie, a @SledziuStream nie jest Pierwszym Śledziem RP, mimo Jego niewątpliwych zasług :).

Brałem udział w drugiej edycji. Nie wiem jak teraz ale wtedy obowiązkowe były mokre pianki, a ostatnie 1,5km to było pływanie na azymut w asyście statku ratowniczego. O ile pamiętam dopłynęła nas około połowa startujących.

A warto 👍

Rewa jest fajna.

Gdy byłem w wojsku to na stałkach w wakacyjne miesiące jeździłem tam popływać. Wtedy to było ciche, spokojne miejsce bez ludzi, ciepła wodą z jednej strony i chłodną z drugiej🙂

@SledziuStream Panie Andrzeju, nie wiedziałem, że jest marsz Pana imieniem. XD

Zapraszamy, cała okolica ładna i Trójmiasto zaraz obok. :)
