Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Nightreign is PEAK

224,350 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Wally Wibbles
Wally Wibbles1 год назад

Absolutely agree. Anyone calling this game a cash grab ain't seen the work that went into the final lord.

Фото профиля Rifl
Rifl1 год назад

Heir of fucking fire destroyed in this year 2025. Actually makes me emotional.

Фото профиля altin
altin1 год назад

That last hit was absolute cinema

Фото профиля ShatteredFate71
ShatteredFate711 год назад

Love it. If only the wolf boss wasn't so annoying lol. My buddies and I can't get past him yet

Фото профиля btronbb7
btronbb71 год назад

Bro that spear is like 1cm away from hitting your face 💀🙏

Фото профиля StolenPens
StolenPens1 год назад

That’s good to hear….I suck at it so it’s not very fun….not giving up yet. I beat all the other FromSoft games and platinumed most of them….so far, this one hasn’t “clicked” for me.

Фото профиля Sekiro
Sekiro1 год назад

Omg Namless King is Baaaccck

Фото профиля Soren Balfire
Soren Balfire1 год назад

I’m sticking with Lords of the fallen and can’t wait for the sequel to that

Фото профиля A. Ikhwan
A. Ikhwan1 год назад

I clenched hard.

Похожие видео