Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Nightreign is PEAK
224,350 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Wally Wibbles1 год назад
Absolutely agree. Anyone calling this game a cash grab ain't seen the work that went into the final lord.

Rifl1 год назад
Heir of fucking fire destroyed in this year 2025. Actually makes me emotional.

altin1 год назад
That last hit was absolute cinema

ShatteredFate711 год назад
Love it. If only the wolf boss wasn't so annoying lol. My buddies and I can't get past him yet

btronbb71 год назад
Bro that spear is like 1cm away from hitting your face 💀🙏

StolenPens1 год назад
That’s good to hear….I suck at it so it’s not very fun….not giving up yet. I beat all the other FromSoft games and platinumed most of them….so far, this one hasn’t “clicked” for me.

Sekiro1 год назад
Omg Namless King is Baaaccck

Soren Balfire1 год назад
I’m sticking with Lords of the fallen and can’t wait for the sequel to that

A. Ikhwan1 год назад
I clenched hard.



