Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Nobelovci ušli u Varaždin!!!
31,775 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
9 Yorum

Mali podsetnik komsijske ljubavi prema Srpskom narodu i Srpskoj deci. Da li mi to imamo kolektivnu amneziju pa brzo zaboravimo

Odmorni, čili i sveži kao da su počeli da trče tu odmah iza krivine. Videh jednu devojku kao gasi štopericu, gleda vreme, cirkus.

И тако....

narod je divan...

Narod je divan, srdačno ih dočekuju ali je vlast ratnohuškačka i dalje. Ovo kod nas da se desilo uveli bi nam sankcije a naši mediji i opozicija ćute. Hrvatska vlast nama mamu maminu svaki put kad ova vlast nešto uradi. Treba ih naterati da sankcionišu krivca.

Nobelovci🤣🤣🤣 Za šta trče? Gde im je trobojka?

Ovo je divno, nimalo se nisu zadihali, ne bole ih noge, nisu se oznojiloi , ma nista. Konacno imamo zdravu omladinu i na sledecoj Olimpijadi ima da pometemo sve zlatne medalje,

Ovi nas truju 30 godina, deca za 5 meseci pomire ceo region ❤️

Misliš teletabisi?

