Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Not one. Not two. That's three. 😏
58,129 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Lukas1 год назад
The worst 3 time champion in history

Celtic Husker ☘️🎈1 год назад
Not my champion bell is my champion

Seb's FIRE Journey1 год назад
Penske is the best at Phoenix This is why you need to rotate the championship track

DennyDeliversYT 📦1 год назад
no no… it’s just 2

Audeez1 год назад
Garbage track. Change it. No one can pass besides the penske cars. You basically handed them the championship.

Patrick S1 год назад
Under every one of these post, I'm reading the format getting railed over this.

Jason🇺🇸1 год назад
M I C K E Y M O U S E

Audeez1 год назад
Handed him that championship

Scott1 год назад
Putting Logano in the same category as Stewart, Lee Petty, Waltrip, Yarborough and Pearson as a three time “champion”, is sacrilegious.





