Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Not one. Not two. That's three. 😏

58,129 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Lukas
Lukas1 год назад

The worst 3 time champion in history

Фото профиля Celtic Husker ☘️🎈
Celtic Husker ☘️🎈1 год назад

Not my champion bell is my champion

Фото профиля Seb's FIRE Journey
Seb's FIRE Journey1 год назад

Penske is the best at Phoenix This is why you need to rotate the championship track

Фото профиля DennyDeliversYT 📦
DennyDeliversYT 📦1 год назад

no no… it’s just 2

Фото профиля Audeez
Audeez1 год назад

Garbage track. Change it. No one can pass besides the penske cars. You basically handed them the championship.

Фото профиля Patrick S
Patrick S1 год назад

Under every one of these post, I'm reading the format getting railed over this.

Фото профиля Jason🇺🇸
Jason🇺🇸1 год назад

M I C K E Y M O U S E

Фото профиля Audeez
Audeez1 год назад

Handed him that championship

Фото профиля Scott
Scott1 год назад

Putting Logano in the same category as Stewart, Lee Petty, Waltrip, Yarborough and Pearson as a three time “champion”, is sacrilegious.

Похожие видео