Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Novi Sad ❤️🇷🇸
17,163 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Jelena 💫1 год назад
Džaba se nadaš , nema šanse da dodješ na vlast !

DjoleKG19931 год назад
Гашићев потрчко.

Pcelica Maja1 год назад
Bravo ljudi.

Ivana1 год назад
Aleksicu kako se smejes, nemoj da si toliko srecan, ovo su protesti zbog tragedije

Miljana Pavlović1 год назад
Bravo @MiikiAleksic ❤️❤️❤️

Dejan Belić1 год назад
Samo se smej ti. Teška je tvoja žal za nastradalima i za onim sto se sinoc desilo. Stoko bezdusna!

samo pravedno1 год назад
bas ovo sirotinja od seljaka nabijem ih na kurac...na njivu sa traktorima bando djilasova

Dr Rock1 год назад
Selfi opozicija

Vili Van der Ćaci1 год назад
Od cele političke karijere ostalo ti samo da se slikaš. Klinci uradiše za par dana što vama nije uspelo 12 godina, jer vam je savršeno odgovaralo. Nema lovorika Aleksiću i ti si bivši SNS- ovac..
