Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Novi Sad ❤️🇷🇸
17,163 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
9 Yorum

Jelena 💫1 yıl önce
Džaba se nadaš , nema šanse da dodješ na vlast !

DjoleKG19931 yıl önce
Гашићев потрчко.

Pcelica Maja1 yıl önce
Bravo ljudi.

Ivana1 yıl önce
Aleksicu kako se smejes, nemoj da si toliko srecan, ovo su protesti zbog tragedije

Miljana Pavlović1 yıl önce
Bravo @MiikiAleksic ❤️❤️❤️

Dejan Belić1 yıl önce
Samo se smej ti. Teška je tvoja žal za nastradalima i za onim sto se sinoc desilo. Stoko bezdusna!

samo pravedno1 yıl önce
bas ovo sirotinja od seljaka nabijem ih na kurac...na njivu sa traktorima bando djilasova

Dr Rock1 yıl önce
Selfi opozicija

Vili Van der Ćaci1 yıl önce
Od cele političke karijere ostalo ti samo da se slikaš. Klinci uradiše za par dana što vama nije uspelo 12 godina, jer vam je savršeno odgovaralo. Nema lovorika Aleksiću i ti si bivši SNS- ovac..
