Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Novi Sad. 7. septembar 2000.

328,398 views • 2 years ago •via X (Twitter)

10 Comments

🌻Marina🌻's profile picture
🌻Marina🌻2 years ago

Svaki put kad vidim ovaj snimak, ja poželim da ga preskočim, ali ipak odgledam ponovo i ponovo i ne verujem da ovakvi i dalje kroje sudbinu svih. 😞

💀Patogeni puding💀's profile picture
💀Patogeni puding💀2 years ago

Daa🥺

Zlo ne spava's profile picture
Zlo ne spava2 years ago

Ovo je bilo dvehiljadite? Pa to stalno govorim, sve je isto i zombiji su tu, mozemo da pobedimo.

💀Patogeni puding💀's profile picture
💀Patogeni puding💀2 years ago

Da. Isti "mozgovi" i danas.

Bjelivoje's profile picture
Bjelivoje2 years ago

Samo sirotinja može ovako da mrzi : Iz dubine duše. Materijalna i ideološka. Staljina bi u dupe ljubili i tražili da se svi drugačiji pobiju "po kratkom postupku", kako vole da kažu. "Ti i takvi" su i danas isti. A "Kratak postupak"= kratka pamet😔🥺

Ljiljana Perovic's profile picture
Ljiljana Perovic2 years ago

Kako se ova razočarala 5. Oktobra!

💀Patogeni puding💀's profile picture
💀Patogeni puding💀2 years ago

Preživelima treba puštati ovo, iako bi govorili da su u pravu.

mila's profile picture
mila2 years ago

Nismo se pomerili, za 23 godine, ni za jotu😡

Invictus089's profile picture
Invictus0892 years ago

Srpski narod ima Teslu. Ima Milankovića, Rudjera Boškovića, Pupina. Ima Djokovića. Problem je što je većina naroda mešavina Ere Ojdanića i ovih teletabisa.

NORWEGIAN MAN's profile picture
NORWEGIAN MAN2 years ago

Ovim ☝️NENORMALNIM babuskarama bi trebalo ODUZETI PRAVO GLASA na izborima.