Loading video...
Video Failed to Load
Novi Sad. 7. septembar 2000.
10 Comments

Svaki put kad vidim ovaj snimak, ja poželim da ga preskočim, ali ipak odgledam ponovo i ponovo i ne verujem da ovakvi i dalje kroje sudbinu svih. 😞

Daa🥺

Ovo je bilo dvehiljadite? Pa to stalno govorim, sve je isto i zombiji su tu, mozemo da pobedimo.

Da. Isti "mozgovi" i danas.

Samo sirotinja može ovako da mrzi : Iz dubine duše. Materijalna i ideološka. Staljina bi u dupe ljubili i tražili da se svi drugačiji pobiju "po kratkom postupku", kako vole da kažu. "Ti i takvi" su i danas isti. A "Kratak postupak"= kratka pamet😔🥺

Kako se ova razočarala 5. Oktobra!

Preživelima treba puštati ovo, iako bi govorili da su u pravu.

Nismo se pomerili, za 23 godine, ni za jotu😡

Srpski narod ima Teslu. Ima Milankovića, Rudjera Boškovića, Pupina. Ima Djokovića. Problem je što je većina naroda mešavina Ere Ojdanića i ovih teletabisa.

Ovim ☝️NENORMALNIM babuskarama bi trebalo ODUZETI PRAVO GLASA na izborima.
Related Videos
Sensitive content
Stigla konjica. Novi Sad
Snob NS
72,066 views • 1 year ago
