Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Nový vizuál SPD
76,159 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Ja! Jo! ANO!

Mladší 50 let tam byli jen ty tři hostesky na začátku že?

Česko jaké chcete..... Chtěl bych Česko bez japonce a slovaka.

Disidenti…Ještě zacinkat klíči

První český národní cirkus? Jo!

@RadimFialacz já nechci ČR jako ruskou kolonii

dekuji za info, domena zakoupena...

Kim Čong Pitomio

Je to velmi dobrý lomcovák. Ale jako režisér bych tento vizuál následovně vylepšil : střih : pohled na tři hostesky v šatech v národních barvách střih : Tomio zvedá za pultíkem paže vzhůru střih : hostesky si zároveň zvedají sukně vzhůru střih : ukáže se , že hostesky mají bílé kalhotky s nápisem Česko, jaké chcete střih : modrá hosteska si zapomněla vzít kalhotky SPD umí překvapit.

To je pro voliče, pro které je už příliš přečíst ANO, tak vymysleli kratší JO.

