Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
O CENTENARIO É DO CELTISMO
53,601 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Asesor del Obrero2 лет назад
A imaxe do centenario que se lembrará dentro de 💯 anos. 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 SEMPRE CELTA!! 💙 VIVA O CELTISMO💙

Alex Hermida González 🇵🇸🇵🇸🇵🇸2 лет назад
Canta dignidade

David Galiza 🇵🇸🇵🇸2 лет назад
Enormes!!!! O meu máis sinceiro aplauso a eses que quedaron.

Jesús2 лет назад
Pero que é ésta marabilla?😍

Estoyconflow2 лет назад
@morrazzo Nós somos ó celtismo!!!

MR🫒🍾😷🐼🐠2 лет назад
Iso si que é emoción.

Piter Rccv 🔻2 лет назад
@morrazzo E eu a 500 km 😭

robandotutiempo2 лет назад
Grandes!!! 🩵

IMF2 лет назад
Brutal!!!😍😍😍

Antonpilloo2 лет назад
@xabireverter 🔜🔜🔜



