Loading video...
Video Failed to Load
O policiji i Ćacilendu
66,756 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Ovaj put debeli pevac ne sme da preleti nego u corku, isteklo je vreme za svedoka saradnika.

Kako je glup i odvratan, koji je to skup moguce prijaviti u parku 24/7 ispred skupštine u prestonici, zadrigla lobanja

Odmah gleda u pod pa levo pa desno... to su sve opsti psiholoski znakovi da osoba laze. Smislja odgovor. Klasičan odgovor od njega. Mada on je pri kraju.

Gde su dozvole? Dozvolu za ćacilend moraju da traže svakodnevno, i da naglase vreme trajanja. A čuče tamo 3 meseca po 24h. Dozvole na uvid zajedno sa zahtevima! I da se oporezuju za “stanovanje”.

I debeli će u Zabelu.😇

Zlo prase je zrelo za Lustraciju. Mnogo zla je naneo ovom narodu za poslednjih 30 godina!

Bravo Žaki, izula si ga iz cipela!!!

Koji ljigavac to je neviđeno

To nije skup nego kamp!

Jel to znači da ako je skup prijavljen mogu da rade sta žele

