Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ode mnie dla Was ❤️
14,146 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Bi przeciwko światu: Niewola babilońska1 год назад
Ooo lewak powiedział "Bożego Narodzenia". Szok!

cichykot1 год назад
chuj ci w dupe komunistyczna mendo.

Polska bez Tuska1 год назад
Ja ci życzę ,żebyś w przyszłym roku zniknął z polskiej polityki , tylko tyle !

Twój Stary Koziołek1 год назад
Wypierdalaj.

Dziadborowy1 год назад
do piachu czerwona kurwo

Mieczysław Labrador1 год назад
Włodek a tu masz życzenia od pana Szczerby, wysłuchaj do końca, koniecznie do końca.

Szparag z Niemiec1 год назад
Spierdalaj komuchu

Krzysztof1 год назад
@gryfnyhanys WaaaLL się CZERWONY PAJĄCZKU ❗❗📢🐷🐷📢🐷👺 tFoje święto to 22 lipca śmieCCCiu❗❗❗❗😡❗👺🐷😏 POwiedz tuSSkovej , ŻE IDZIEMY PO niego ❗❗❗🐷🐷😏📢📢📢😏💪😎

Krzysiek Humeniuk1 год назад
Jakiego narodzenia?

Najważniejsza jest Polska.1 год назад
Ale żeby komuniści tak mówili🤔Chyba jakieś wybory się zbliżają!!!!!
Похожие видео
0:33
Sensitive content
co zrobić z dzieckiem przepołowionej siekierą kobiety? najlepiej nabić na pal i rzucić w ogień niech skwierczy a krzyk polskiego dziecka jest muzyką dla uszu banderowca ode mnie: nie ma miejsca w Polsce dla banderowców nie ma na Ziemi miejsca dla banderowców
Marcin Popadiak
182,709 просмотров • 8 месяцев назад
0:25
Sensitive content
Wiadomo kto tu rządzi - a więc słuchaj się mnie i posłusznie wykonuj rozkazy. A teraz podaj kod dla Królowej i opłać jakże pyszne i drogie śniadanie dla mnie. A dla Ciebie? Ślina i resztki po mnie 😂 Układ idealny 🤩
👑Queen Venus💸👑
21,345 просмотров • 10 месяцев назад
