正在加载视频...
视频加载失败
Ode mnie dla Was ❤️
10 条评论

Bi przeciwko światu: Niewola babilońska1 年前
Ooo lewak powiedział "Bożego Narodzenia". Szok!

cichykot1 年前
chuj ci w dupe komunistyczna mendo.

Polska bez Tuska1 年前
Ja ci życzę ,żebyś w przyszłym roku zniknął z polskiej polityki , tylko tyle !

Twój Stary Koziołek1 年前
Wypierdalaj.

Dziadborowy1 年前
do piachu czerwona kurwo

Mieczysław Labrador1 年前
Włodek a tu masz życzenia od pana Szczerby, wysłuchaj do końca, koniecznie do końca.

Szparag z Niemiec1 年前
Spierdalaj komuchu

Krzysztof1 年前
@gryfnyhanys WaaaLL się CZERWONY PAJĄCZKU ❗❗📢🐷🐷📢🐷👺 tFoje święto to 22 lipca śmieCCCiu❗❗❗❗😡❗👺🐷😏 POwiedz tuSSkovej , ŻE IDZIEMY PO niego ❗❗❗🐷🐷😏📢📢📢😏💪😎

Krzysiek Humeniuk1 年前
Jakiego narodzenia?

Najważniejsza jest Polska.1 年前
Ale żeby komuniści tak mówili🤔Chyba jakieś wybory się zbliżają!!!!!
相关视频
0:33
Sensitive content
co zrobić z dzieckiem przepołowionej siekierą kobiety? najlepiej nabić na pal i rzucić w ogień niech skwierczy a krzyk polskiego dziecka jest muzyką dla uszu banderowca ode mnie: nie ma miejsca w Polsce dla banderowców nie ma na Ziemi miejsca dla banderowców
Marcin Popadiak
182,709 次观看 • 8 个月前
0:25
Sensitive content
Wiadomo kto tu rządzi - a więc słuchaj się mnie i posłusznie wykonuj rozkazy. A teraz podaj kod dla Królowej i opłać jakże pyszne i drogie śniadanie dla mnie. A dla Ciebie? Ślina i resztki po mnie 😂 Układ idealny 🤩
👑Queen Venus💸👑
21,345 次观看 • 10 个月前
