Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Odluke sudija u 4/4 protiv Amerike.

39,892 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля 𝐆𝐑𝐎𝐁𝐀𝐑𝐈
𝐆𝐑𝐎𝐁𝐀𝐑𝐈1 год назад

, @StephenCurry30 , @KingJames , @NBA , @jaytatum0 , @usabasketball , @espn , @CNN , @AntDavis23

Фото профиля Once upon time 🕊️
Once upon time 🕊️1 год назад

Hey @FIBA and #CarlJungebrand. These guys have sent you video.

Фото профиля ŠaljemŽalbeSvima
ŠaljemŽalbeSvima1 год назад

@FIBA GLEDAJ OVO, JEBALA VAS TA KRETENSKA ORGANIZACIJA!!!

Фото профиля 3ABEPA
3ABEPA1 год назад

Ovde su 3 prave greške, a uz isto suđenje smo vodili +13 pred 4/4 U 4/4 se nije promenio kriterijum suđenja nego šut za 3pt - Srbija 0/9 (USA 3/6) a pre toga 15/30, a i Jokić sa 4pf nije igrao istu odbranu Neka se navijači uče na ovom epskom meču voleti košarku a ne mrzeti svet

Фото профиля Itana
Itana1 год назад

Strasno.

Фото профиля Nemanja
Nemanja1 год назад

Od svega ovoga na snimku sudijske greške su koracima Embida i Džejmsa i gaženje linije Durenta. sve ostale odluke su na mestu. Bilo je još jedna sudijska odluka koje nije na snimku u korist Sad-a koje nije trebalo da bude, ali sve zajedno to se opet ne može nazvati krađom.

Фото профиля Božo Durman
Božo Durman1 год назад

@BleacherReport @espn @FirstTake @undisputed @SportsCenter

Фото профиля Nebojša
Nebojša1 год назад

Nismo zbog ovih grešaka izgubili. Koliko je bilo grešaka u našu korist, ili da li je bilo? Verujem da je bilo. Stalno smo mi pokradeni, sudije krive, ko mala deca

Фото профиля 𝐆𝐑𝐎𝐁𝐀𝐑𝐈
𝐆𝐑𝐎𝐁𝐀𝐑𝐈1 год назад

Ako se sudi po FIBA pravilima, onda moraju se suditi koraci. Koliko je svirano faulova na Jokicu? Koliko je njemu svirano? Jel potrebno sve to protiv male Srbije?

Похожие видео