Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Odvolil jsem! 🇨🇿

64,927 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля kutil onda
kutil onda3 лет назад

Právě nastává Váš konec v politice. Stojí za Vámi mrtví, rozjebaný rozpočet a rozdělená společnost. Společně se Zemanem jste rakovina téhle země...

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

take the journey

Фото профиля Vaclav Skarpich
Vaclav Skarpich3 лет назад

Taky…

Фото профиля Peťulína Markvartová
Peťulína Markvartová3 лет назад

Taky odvoleno 👍👍7️⃣

Фото профиля OťasFoťas
OťasFoťas3 лет назад

Vy jste hned po Zemanovi druhý nejhorší kandidát všech dob. Snad se lidi v této zemi poučili a po druhé do stejné stoky nevstoupí.

Фото профиля Milan Hrnčíř
Milan Hrnčíř3 лет назад

Tak já taky volil jsem slušného člověka, ne komunistického udavace a sociopata, který pomáhá ničit tuto zemi

Фото профиля 🇮🇱 Široko Daleko 🇨🇿🇺🇸🇺🇦🇪🇺
🇮🇱 Široko Daleko 🇨🇿🇺🇸🇺🇦🇪🇺3 лет назад

Poslední volby. 👏🙂 Pak už jen pokus o odvolání vlády, další neúspěch a 1,5 roku v pozici opozičního poslance nedáte. S odchodem MZ sledujeme i konec AB v politice. Chybět nebudete ani jeden.

Фото профиля Roman Borkovec
Roman Borkovec3 лет назад

Ty jsi byl navržen svými kolegy. Ne lidmi, občany ČR ty jelito 🤦‍♂️ V tom je totiž rozdíl. Většina tě nechce. Nestojí o Tvoje lži a manipulace. Ty separáte z Kosteleckých uzenin

Фото профиля Daniela Berry
Daniela Berry3 лет назад

Odtáhnul jsi! ... Nechci v čele státu sráče, co se kvůli vajíčku schovává ustrašený v cukrárně.

Фото профиля Petr Lamr
Petr Lamr3 лет назад

Když se Babiš dostane na Hrad tak: -ovládne soudy i národní banku -jmenuje ANOpremiéra i kdyby ANO mělo jen 5,1 % -nechá je vládnout bez důvěry rok -pak stanoví úřednickou vládu ze členů ANO -dá milost všem svým nájemným zlodějům -Ústavu, pravdu a lásku pošle do p*či.

Похожие видео