Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Off we go! 🇩🇪

52,504 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 6

Фото профиля Auke de Graaf
Auke de Graaf1 год назад

Waarom niet met de trein? Kan me nog goed herinneren dat dit gedaan werd met de uitwedstrijd tegen Lille onder Ten Hag. Ondanks dat Frankfurt een stuk verder is dan Rijsel is dit toch ook een betere optie dan het vliegtuig

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

We're Flying out now

Фото профиля Faocrates
Faocrates1 год назад

All the best! ⚽🙏😍

Фото профиля peter beeks
peter beeks1 год назад

De selectie vliegt dus met TUI?

Фото профиля walter@z🎗
walter@z🎗1 год назад

Kijk Brobbs gewoon mee 👌, doe wel voorzichtig met die jongen

Фото профиля Niels Simons
Niels Simons1 год назад

Goeie reis en morgen 0-3 winnen boys!

Похожие видео