Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Oh it’s beautiful

37,148 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 8

Фото профиля Iss
Iss1 год назад

Every 2 or 3 year something clicks in my head and I rewatched this show and ATLA.

Фото профиля King oCheese
King oCheese1 год назад

whenvr my 12 yr old heard this openin i dropp everyth and hummed along with it loudly years later its still give me the chills

Фото профиля iNocturne
iNocturne1 год назад

theme song makes my nostaliga cry in joy. loved that transformers one used some aspect of it.

Фото профиля Ghost
Ghost1 год назад

I luv

Фото профиля GreenRangerfan1993
GreenRangerfan19931 год назад

The fact this wasn't in Watchmojo's 30 cartoons list is baffling. How can this not be on that list?

Фото профиля Fusion
Fusion1 год назад

I wish I got more into it when I was younger, I always liked it but after starting to really watch it lately it's awesome

Фото профиля +Aerla+
+Aerla+1 год назад

Dude its my midterms week and you are tempting me to rewatch the whole thing

Фото профиля ALPrime
ALPrime1 год назад

I was so hooked to the series on my re watch that I finished season 1 in one sitting

Похожие видео