Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Olmuşa çare yok 🤣
19,661 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Prof. Dr. SariAnet1 год назад
Kanka gel bak çok eğleneceğiz diyerek getirildiğim mekan

ciburi🇹🇷🇦🇿🇵🇰🇵🇸☝️1 год назад
🤗🤗

Süleyman 🇹🇷Yüksel🇹🇷1 год назад
Çok iyi Hakkı'nın hakkını vermiş

ÖZKAN 🇹🇷͜͜͡͡✯1 год назад
adam gerçek bir show man👍🏼

TÜRKOGLUTÜRK1 год назад
Dayı ses effectleriyle milleti costuruyordu 😁😁

𝑍𝑒𝑙𝑖𝑠ℎ ᥫ᭡1 год назад
Abi sessizce uzaklassaydin keşke 😂😂😂

Göktürk_Alp1 год назад
Hakkını vermiş adam 🤣🤣🤣

Ahmet Hamdi Özdemir1 год назад
Süperdi.😂😂😂😂😂

Faysal1 год назад
😂😂😂😂😂

