Loading video...
Video Failed to Load
...onako od srca...za 🎅
16,858 views • 1 year ago •via X (Twitter)
7 Comments

xciter1 year ago
Baš lepo, nego se pitam gde su bili do sada? Svako od njih je mogao, i trebao, da digne glas mnogo ranije. Nema veze, svaka podrška je dobrodošla, makar i zakasnela.

OSNA1 year ago
Bavili se svi sobom. U zemlji, u kojoj je osmeh događaj 😓

Scuba11 year ago
Divno👍

Nini1 year ago
♥️

Biljana Tomovic1 year ago
❤️

Nenad Mesaroš1 year ago
Baš dobro

Nemeš1 year ago
❤️
