Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
...onako od srca...za 🎅
16,858 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 7

xciter1 год назад
Baš lepo, nego se pitam gde su bili do sada? Svako od njih je mogao, i trebao, da digne glas mnogo ranije. Nema veze, svaka podrška je dobrodošla, makar i zakasnela.

OSNA1 год назад
Bavili se svi sobom. U zemlji, u kojoj je osmeh događaj 😓

Scuba11 год назад
Divno👍

Nini1 год назад
♥️

Biljana Tomovic1 год назад
❤️

Nenad Mesaroš1 год назад
Baš dobro

Nemeš1 год назад
❤️
