Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
One Piece - Opening 20
Комментарии: 10

Spencer S1 год назад
Hands down, best opening of the series.

WINDY1 год назад
This arc made me cry a lot😭😭😭 oh no my Sanji

Rachel Roo1 год назад
One of my favorite One Piece openings 🙌 💛

BigDogg3651 год назад
Luv how the opening slowly evolves as it goes further into the arc, from Luffy fighting Sanji to fighting Katakuri

Saint Big Kev1 год назад
Best arc still

Jonatas da Silva1 год назад
Best post time skip intro for me.

Champyon de la vida1 год назад
This is my favorite OP. Specially because Sanji is my guy, and this one just have the feelings, is the one that gives me the most hype, and also, the most nostalgic feeling

RUB1 год назад
Waaaaw

Gato Preto❤️🔥🐈⬛1 год назад
A melhor.

Zach1 год назад
My favorite opening in OP
