Loading video...
Video Failed to Load
Opa, šta bi😂
9 Comments

Dekobgd1 year ago
@MariMariBGDCHeb Svako je trebao da ga pljune😡😡😡 stoka glavata picka prodana

❤️MySoul🫶1 year ago
malo je dobio, kako je zaslužio... stoka 😡

Aleksandar Dimitrijevic1 year ago
Neće imati mira nigde više,ovo im je KRAJ

Кристал Мет Дејмон (Лажни)1 year ago
Ne boli njih uaaa, nemaju oni obraz. Oni imaju samo dupe i dzep na dupetu.

Logan1 year ago
Mamu im jebem. On i oni će da diraju u našu budućnost!!!

Nebojsa1 year ago
A mnogo se i kurčio, oteraše ga kao psa🤨

Lola1 year ago
Jos su bili i pristojni ,dobio je je samo gratis kupanje..Ovako se sa sektom radi,a tek smo.počeli!!

vladimir1 year ago
@JovanIvanovi3 Tako treba sa svim šljamovima radikalskim.

Boris Q+1 year ago
Ja mislim da se ovo zove JURIĆEMO IH PO ULICAMA. I mislim da je to PRELEPO!
