Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Opet ratna terminologija…
45,959 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

Maja1 год назад
On je bolji od originala🤣🤣🤣🤣

Vasilije Pelagić 🍳1 год назад
Nek sada batine igle nestanu 🎼🎵🎶 Kerber - Niš

Bojana Grahek1 год назад
😂😂😂

Maxi1 год назад
Pod Bač Mato!

FaulDesign1 год назад
Kakav car je Micko. Ova dvojca se kidaju od smeha, ali Micko full profesionalno nastavlja sa imitacijom. Majstor!!

ex professor1 год назад
Koliko oni nedostaju! Posebno sada, u ovim trenucima, toliko bi materijala imali! PLJIZ vrati se, pliiiz🙏
