正在加载视频...
视频加载失败
Ostravo, teď jde o všechno! 🇨🇿
16,512 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
11 条评论

Petře, já teda nechci radit, ale jako rozená Ostravačka, tihle kolem Ostravy jen projeli ne? 🤨

Hele @P_Fiala; co to na mě zkoušíš, myslíš že jsem idiot, odkud si ty lidi přivezl, vždyť nemají přízvuk.

O všechno půjde teprve v předkolech, neblázněte lidičky.

🇺🇸 One Nation, under Trump, Stronger THAN EVER. Are you Trump Tough? 💪Tough T's Here:

Podle té armády policistů to tak vypadalo.👍

No tak co si myslí členi ODS už víme a co říkali občané 😂

Ostravsky dialekt je kde a přízvuk nutelaku.🖕😂

Ano, jde o všechno. Je potřeba zrušit povolenky pro domácnosti, fízlování lidi a zastavit migraci, respektive zjednodušit návraty migrantů. Co s tím děláte?

Finální verze nebo to budeš zase mazat, až tě tady pár lidí pošle do prdele?

Reformy....🤣🤣🤣 Padesát let jsem i na Tebe ty idiote pracoval a teď jste mě na důchod okradli ve spolupráci s arogantním přelivem...tomu bych nakopal prdel zmrdovi....Naťukej si zas Bitcoin magore....

@SpoluKoalice Kam jste zahrabali Jiřikovskýho?
